«Зброя Масового Створення»: Syndicate випустив колаборацію з художником Олесем Дерегою

До спільного дропу Syndicate та львівського художника Олеся Дереги увійшли оверсайз-футболки та сорочки з принтами. Купити речі можна на сайті бренду та в шоурумі на Рейтарській 

В авторських принтах для колаборації Дерега «обігрує естетику каталогізації предметів історичної та культурної цінності», проте замінює ці предмети на речі широкого вжитку. Так, на футболках та сорочках зобразили іграшку коника чи плесканець — посуд із глини, а також композиції з посуду та побутових предметів.

Речі також доповнили написами «Зброя масового створення». В Syndicate додали, що вираз став «лейтмотивом створення дропу».

«Зараз час, коли надзвичайно актуально створювати щось нове: культуру, мистецтво, чи будь-що, на противагу знищенню, з яким ми стикаємося щодня. — пояснив Олесь. — Тому, “Зброя Масового Створення” — це відповідь на зброю масового знищення. Це зброя, полярно протилежна тій, яка є головною гордістю нашого ворога». 

За словами Олеся, повернутись до творчої активності його спонукали два моменти: усвідомлення мети росіян в цій війні та відчуття того, як працює російський терор. 

«Метою росіян у цій війні є знищення культури, мови, ідентичності. Я зрозумів наскільки важливим є слухати, дивитись, читати українське, а також робити внесок у розвиток сучасної української культури та руйнувати численні шари російського імперіалістичного шуму». 

В червні Syndicate випустив спільний дроп з громадською організацією Azov One.

Вони представили лімітовану серію з 300 футболок «Сталь», всі кошти з продажу якого пішли на забезпечення потреб бригади «Азов».Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis