Українські айтішники створили гру, яка блокує російські сайти

Львівські IT-спеціалісти створили онлайн-гру Play For Ukraine, яка вміє блокувати російські сайти. Грати в неї можна з будь-якого гаджету: смартфону, ноутбуку або ПК. Гравцям з України потрібно використовувати VPN, а в інших країнах його використання не обов’язкове. Розробники, наприклад, рекомендують використовувати безплатний плагін VPN Hotspot Shield Free VPN Proxy для браузера Google Chrome

У чому суть гри

Play For Ukraine заснована на правилах математичної головоломки 2048. Гравець має складати плитки з числами на ігровому полі з 16 клітинок, щоб набрати у сумі 2048. Вигравати не обов’язково, адже кожен зроблений хід, як запевняють розробники, приносить користь у блокуванні ворожих сайтів.

Один гравець за одну годину гри надсилає близько 20 000 запитів для блокування сайтів, що обслуговують армію росії.

Навіть якщо гравець лишить сторінку на своєму комп’ютері або смартфоні відкритою, вона все одно автоматично продовжить перевантажувати російські сайти.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Мінцифра (@mintsyfra.official)

За словами розробників та Мінцифри, гра не шкодить браузеру. Вона лише генерує постійний торрент автоматичного трафіку для атак на таргетовані вебсторінки, що робить їх недоступними.

За час існування гри до неї долучилися близько 180 тисяч користувачів з різних країн, які здійснили 288 мільярдів атак.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis