Бенедикт Камбербетч готовий надати власний будинок для біженців з України

Актор планує взяти участь в британський урядовій програмі Homes for Ukraine і надати власний будинок для біженців з України, пише The Guardian. Камбербетч також закликав людей жертвувати гроші гуманітарним організаціям, що допомагають Україні, й активніше тиснути на політиків, щоб забезпечити безпеку та комфорт біженцям

На церемонії вручення нагород Британської академії телебачення та кіномистецтва BAFTA, яка відбулася 13 березня, актор ще раз висловив підтримку українцям.

«Це дійсно шокуючий час, щоб бути європейцем. Велика Британія живе усього за дві з половиною години польоту від України й ці полії нависають над нами. Ми всі маємо робити більше, ніж просто носити значок у кольорах українського прапора. Нам потрібно жертвувати, ми повинні тиснути на наших політиків, щоб вони продовжували створювати тут якийсь притулок для людей, які страждають. Кожний має зробити стільки, скільки може… була рекордна кількість людей, які зголосилися прийняти людей до своїх домівок, я сподіваюся, що сам стану частиною цього», — сказав Камбербетч.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Програма уряду Великобританії Homes for Ukraine закликає британців хостити переселенців з України у себе вдома. І гарантує щомісячні виплати у розмірі 350 фунтів стерлінгів (приблизно 456 доларів) у випадку, якщо людина проживатиме пів року і більше.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis