Українські бренди та концепт-стори запустили спільний проєкт Unity In Love

Unity In Love («В любові єдність») — це об’єднання десяти українських брендів, концепт-сторів та ініціатив. Вони представили лімітований дроп спільних футболок на підтримку волонтерських ініціатив Києва. DTF Magazine поговорив з одним із учасників проєкту — засновником київського Kapkan Store Колею Барабанщиковим — та докладніше розповідає про Unity In Love


Як запускали проєкт

За словами Колі, ініціатива створити проект належить Антону Вознюку та Олі Малишенко з команди Walls.Press, що займається шовкотрафаретним друком та вишивкою. Walls.Press давно співпрацює з Kapkan Store, створюючи для них анімації та інші графічні матеріали.

«Ідея у Антона з’явилась десь на початку травня, після того, як він зміг повернутись до нормального життя після місяця в окупації. Коли йому нічого не загрожувало, він почав шукати можливість зробити щось корисне».


Яка мета Unity In Love

В описі проєкту говориться, що він — це «ода героїчного опору українського народу». В такий спосіб команда хотіла «висловити захоплення та вдячність друзям, які вирішили пожертвувати собою в ім’я найбільш вразливих і беззахисних, що потерпають під цими брутальними ударами нещадної та нелюдської агресії». 

До війни наші друзі започатковували малі підприємства та громадські простори, займалися музикою та творили мистецтво, опанували ремесла та професії. Вони створювали нові сім’ї та обживали свої домівки. Тепер вони годують нужденних, шукають ліки самотнім та людям з інвалідністю, і відбудовують зруйновані будинки тим, кого раніше навіть не знали. І хоча ці зміни виглядають такими жахливим, вони також дають надію. Надію на світ, де любов, співчуття та солідарність вартують більше, ніж сліпа ненависть, агресія та жорстокість.

Крім того, всі речі повністю виготовлені в Україні — в такий спосіб команда «змогла підтримати локальне текстильне виробництво».


Яким вийшов дроп

Команда розробила благодійний дроп 200 футболок, в основі якого — новий погляд на поняття міського гербу.

Ілюстрацію в команді називають «власним підходом до класичної концепції міського гербу», в якому використали кілька акцентних символів:

— Дерево життя, яке означає вітальну силу, що завжди сильніша за смерть: коріння дерева проростає від кохання, яке команда ініціативи бачить єдиним джерелом та головною метою життя.

— Фортеця, що символізує героїчний опір України та українського народу.

— Арбалет, який відсилає до герба Київського міського магістрату 17 сторіччя.

— Девіз «В любові єдність» — фундаментальна ідея цієї роботи.

«Концептуальна ідея нашого проєкту: справжня солідарність полягає в тому, щоб проявити любов, турботу та співчуття один до одного, замість того, щоб сліпо дотримуватися політичних гасел та ідеологічних планів», — говорять у команді Unity In Love.


Хто долучився до ініціативи

Серед брендів, концепт-сторів та проєктів, які долучилися до Unity In Love: Kapkan Store, Kashtan Vintage, Optimus Gang, UЮА Велоспорт, Walls Press, 20ft Radio, m0d44, Stroom, Propaganda, та Progressive Future, а також берлінський скейтшоп Civilist та амстердамський бренд Pop Trading Company. 

За словами Колі Барабанщикова, команди всіх проєктів зробили внесок у розмірі 4200 гривень з кожного бізнесу. Кошти пішли на тираж футболок та подальші донати для волонтерських організацій, до яких після продажу футболок додадуть вторговані кошти. Крім того, кожен бренд розповсюджував інформацію про ініціативу серед своєї аудиторії.

Придбати футболки Unity In Love можна на сайті проєкту. 


Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis