Український бренд GUNIA Project представив нову колекцію Freedom

Бренд GUNIA Project випустив нову колекцію посуду, прикрас та аксесуарів Freedom. Її присвятили «життю та свободі» України та «про світлому майбутньому нашої сильної держави»

До колекції ввійшли керамічні тарілки у жовто-блакитних кольорах, чайники та вази, прикрашені малюнками Святого Георгія, орнаментами та написами «Сила», «Відвага» та «Воля». Серед аксесуарів представлені в’язані пояси з гуцульськими мотивами, жовто-блакитні хусточки та намиста з бісеру. 

«Україна бореться за своє спокійне життя та розквіт. Після кожної темної смуги мусить з’явитися світла. І ми віримо, що зовсім скоро зможемо спокійно прокинутися вранці, зустрітися та обійняти близьких, та будувати нашу країну, про силу якої буде говорити кожен!» прокоментували колекцію засновниці бренду Наташа Каменська та Марія Гаврилюк.

Купити нову колекцію можна на сайті, а з 2 червня — у київському шоурумі GUNIA Project на Антоновича 4/6.  

GUNIA Project — український бренд, створений у 2019 році Наталією Каменською та марією Гаврилюк. Він спеціалізується на створенні предметів інтер’єру, керамічного посуду, прикрас та аксесуарів, натхненими етнічною культурою та традиційними українськими мотивами. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis