Бо Бернем випустив новий ролик. Це видалені сцени зі стендап-спешалу Inside

Американський стендап-комік Бо Бернем випустив нове 63-хвилинне відео The Inside Outtakes. Воно складається з кадрів, які не ввійшли до його великого спешалу Inside, представленого 30 травня 2021 року на Netflix

Стендап-спешл Inside — це майже півтори години пісень, жартів, роздумів про пандемію, культуру інфлюенсерів і панічні атаки, а всі події стрічки не виходять за межі однієї кімнати.

Його самотужки знімав та монтував Бо Бернем під час локдауну через пандемію коронавірусу — з березня 2020 року до травня 2021-го.

Бо Бернем: Як стендапер створив революційну комедію про самоізоляцію та синдром самозванця

Центральною ідеєю спешлу постає питання: «Чи можна жартувати в такі часі?». Замкнувшись у кімнаті від світу, Бернем продовжує копатися в темах соціальних мереж, соціальної нерівності й масових розстрілів.

Inside отримав три нагороди «Еммі»: за кращу режисерську роботу, кращий сценарій та музичний супровід, а також виграв «Греммі» за кращу пісню для кіно, телебачення чи візуального проєкту.

Третього червня Бо Бернем також випустить альбом Inside (Deluxe), до якого ввійдуть пісні з оригінального спешалу та The Inside Outtakes.

Детальніше про кар’єру Бо Бернема, його феномен та проєкт Inside ми розповіли в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis