Український глянець вимагає накласти ембарго на експорт люксових та фешн-брендів у росію

This publication is also available in English

Команди українських видань Vogue, ELLE, L’Officiel, Cosmopolitan та ритейлер ЦУМ опублікували звернення до власників світових люксових та фешн-брендів. Їх закликають відмовитись від експорту та виробництва товарів на території росії 

«У зв’язку з безпрецедентною військовою агресією з боку Російської Федерації та зростаючою гуманітарною кризою в Україні, видання закликають всі міжнародні фешн-конгломерати та бренди негайно припинити будь-яку співпрацю на ринку агресора». 

Серед «основних партнерів», до яких команди видань звернулись особисто: конгломерати LVMH та Kering, Prada Group, Chanel, Hermes, Burberry, Versace, Valentino, Hugo Boss, Max Mara, Dolce & Gabbana, Swatch Group, Richemont, Puig, Shiseido та Calzedonia. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Vogue UA (@vogue_ukraine)

У команді українського Vogue додають, що «показати свою совість і зробити вибір на користь гуманності над грошовими вигодами — це єдина розумна позиція, яку можна зайняти у протистоянні насиллю зі сторони росії» та закликають розповсюджувати їх заклик у всіх можливих каналах.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ЦУМ Київ | TSUM Kyiv (@tsum.kyiv)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от L’Officiel Ukraine (@lofficielukraine)

Що тим часом пише російський Vogue?

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis