Український художник Сергій Майдуков випустить артбук, присвячений Києву

Видавництво IST Publishing видасть альбом з роботами українського ілюстратора Сергія Майдукова, над яким він працював понад рік. Туди ввійдуть близько 50 чорно-білих скетчів та кольорових малюнків, cтворених художником впродовж 2018-2021 років

Сам автор називає артбук “гарним, чуйним, зі смаком заверстаним, не тільки графічно змістовним” виданням. За словами Сергія, “в альбомі дуже багато тендітної уваги до Києва, а його наратив із першої по останню картинку містить власну драматургію”.

Серед ілюстрацій — «Літаюча тарілка» та готель «Салют», елеватори й портова зона біля Дніпра, Театр на Подолі, Батьківщина-мати, інтер’єри Будинку кіно та Житнього ринку, Шулявка та Дорогожичі.

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sergiy Maidukov Illustration (@sergiymaidukov)

Частиною видання стала передмова від журналіста Олексія Тарасова (екс-головред Esquire Ukraine та BURO.Ukraine, нині — головний редактор “Радіо НВ”. — Прим. DTF Magazine), а також його розмова з Майдуковим. Усі тексти у артбуці написано двома мовами: українською та англійською.

Замовити примірник KYIV by Sergiy Maidukov можна на сайті видавництва.

Сергій Майдуков — український ілюстратор та дизайнер. Учасник першого списку DTF Magazine “Люди та проєкти Києва”. На його рахунку співпраця з The New Yorker, Washington Post, New York Times, The Architectural Review та українським Esquire.

У жовтні 2019 року Сергій намалював карикатури на президента США Дональда Трампа та прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона. Його роботи прикрасили обкладинки британського й американського випусків The Guardian Weekly.

Читайте также:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis