В Парижі проведуть мистецьку виставку та благодійний сейл на підтримку України

Команди Baby Production, благодійної мистецької організації ERE Foundation, паризької агенції Sheriff Projects та українського мистецького об’єднання Artissue Gallery відкриють виставку візуального мистецтва PTASHKA. На ній покажуть 31 зображення українських та міжнародних фотографів, кожне з яких відображає роки Незалежності України та символізує свободу, мир та солідарність світу 

«Ця виставка — візуальна бесіда українських та міжнародних фотографів, на якій представлена 31 фотографія довоєнної України, а також твори, що символізують свободу та мир», — пишуть організатори. 

PTASHKA працюватиме з 17 до 26 березня у приміщенні Sheriff Gallery в Парижі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ERE (@erefoundation)

Крім того, організатори влаштують благодійний продаж представлених зображень. Всі кошти направлять до фонду гуманітарної допомоги українцям, відкритого Національним Банком України.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ERE (@erefoundation)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ERE (@erefoundation)

Команда організації ERE Foundation також розмістила на сайті цифрову колекцію з 88 фотографій, «зібрану для кампанії за мир», від українських та міжнародних фотографів. Одна частина знімків зроблена в Україні, а інші висвітлюють емоції людяності, чуйності, емпатії, гумору та свободи. 

Завантажити кожне фото можна безкоштовно та без обмежень. «Завантажити роботи, подаровані художниками, можна безкоштовно, щоб кожен міг поділитися ними зі своїми близькими та світом і виступити за антивоєнний світ», — говорять в команді ERE Foundation. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis