Docudays UA збиратиме свідчення злочинів росії проти України

Команда міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA починає збір відео, що документують воєнні злочини росії та «безпрецедентний, героїчний опір, який чинить український народ». Зібрані ролики перекладатимуть англійською та публікуватимуть на іноземних інформаційних ресурсах, щоб розповідати про події в Україні

Відео також каталогізуватимуть та зберігатимуть в одному архіві, щоб у майбутньому надати до нього доступ дослідникам та документалістам.

«Ми шукаємо відео від першої особи, які документують героїчний спротив нашого народу російським загарбникам: записи того, як територіальні громади своєю рішучістю розвертають колону танків, безстрашні жителі/-ки окупованих міст продовжують виходити на українські демонстрації, а фермери буксують покинутий танк трактором. А також відео з окопів чи репортажі розгромлених колон супротивника, документацію руйнування наших мирних міст, шкіл та лікарень, персональні відеощоденники волонтерської діяльності, евакуації чи просто записи життя вашої родини в умовах війни», коментує ініціативу команда Docudays UA.

Зареєструвати відео можна за цим посиланням.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DOCUSPACE (@docuspace)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis