В Парижі відкриється виставка робіт Алевтини Кахідзе

22 вересня в Парижі відкриється виставка української художниці Алевтини Кахідзе «Покоління жінок і рослин» (Generation of females and plants), в якій художниця піднімає питання ідентичності, різних форм насильства та життя жінки у соціумі. Експозиція працюватиме в Культурно-інформаційному центрі посольства України у Франції до 27 жовтня 

Виставка Алевтини Кахідзе стала частиною мистецького проєкту «Українська Весна», мета якого — ближче познайомити французів з українською культурою.

На «Покоління жінок і рослин» будуть представлені графічні та відео-твори мисткині, а також роботи з текстилю, гербарії та артбук. В основі робіт Алевтини лежать її особистий досвід, а також досвід матері та бабусі — «поколінь жінок, яким довелося жити та намагатися виживати у воєнний час».

«Мисткиня розповідає про зв’язки поколінь, а також про те, що у людській цивілізації, як і у світі рослин, інвазія стається раптово, але щоб позбутися її наслідків потрібно багато часу», — говориться в описі виставки.

23 вересня також запланована публічна розмова з Алевтиною Кахідзе, приурочена відкриттю виставки. Захід розпочнеться о 19:00 в Українському культурно-інформаційному центрі в Парижі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis