Netflix випустив тизер серіалу про історію створення Spotify

Реліз мінісеріалу «Плейлист» (The Playlist) відбудеться 13 жовтня. Роль співзасновників Spotify виконали шведські актори Едвін Ендре («Вікінги») та Крістіан Гілльборг («Міст», «Останнє королівство»). Шоу міститиме шість серій

Згідно з синопсисом Netflix, сюжет розгортається довкола молодого підприємця Даніеля Ека (Едвін Ендре) та його головних партнерів, які спромоглися здійснити революцію у світі потокової музики.

Це історія про «про те, як тверді переконання, непохитна воля, доступ до можливостей і великі мрії можуть допомогти маленьким гравцям кинути виклик сталому великому ринку, й переосмислити спосіб, у який ми всі можемо слухати музику».

Сценарій шоу заснований на книзі Spotify Untold Свена Карлссона та Йонаса Лейонхуфвуда.

11 квітня Spotify офіційно призупинив роботу в росії. Сервіс повідомив про це російських користувачів у соцмережах та інформаційних листах.

У серпні Spotify перейменував плейлист Music For Ukraine до Дня незалежності України. Стримінг також закликав користувачів донатити на гуманітарні потреби України й опублікував спеціальне звернення українського президента Володимира Зеленського.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis