В Португалії проведуть мистецький розіграш на підтримку українських дітей. Серед учасників — художники VHILS та Remed

Для ініціативи Artists for Ukraine зібрали группу художників, музикантів та представників культури, які надали свої роботи для благодійного розіграшу на підтримку українських дітей-біженців. Подія відбудеться 26 березня о 22:00 за португальським часом (за київським — опівночі 27 березня)

Роботи розіграють серед тих, хто придбає один з квитків ціною 10, 15 чи 20 євро на вибір. Купити їх можна у пабі Damas у Лісабоні чи отримати електронний варіант, написавши у директ проєкту — кількість квитків на одного учасника необмежена.

Усі отримані кошти направлять до благодійної огранізації польського міста Лаліки, що допомагає дітям з інвалідністю. Наразі там знаходиться група з 32 українських дітей-біженців у супроводі семи опікунів. 

За словами організаторів ініціативи, вони вирішили допомогти тій групі населення, якій окрім базових гуманітарних потреб необхідна постійна терапія.

Свої роботи для розіграшу надали португальський вуличний художник VHILS, що у 2015 році створив портрет українського активіста Сергія Нігояна у київському сквері небесної Сотні, та французький Remed — автор двох муралів на стінах будинків у Києві.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Artists for Ukraine (@artists.for.ukraine.lx)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Artists for Ukraine (@artists.for.ukraine.lx)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Artists for Ukraine (@artists.for.ukraine.lx)

Серед інших митців, що надали роботи для розіграшу: португальський ілюстратор Mantraste, американський фотограф Александер Сільва, художниці Хелен Батлер, Ana Humana та Роксана Кенжеєва.

З 21 березня по 3 квітня на сайті американського артвидання Juxtapoz Magazine триватиме благодійний продаж картин українських художників: Олексія Кондакова, Богдана Буренка, Артема Прута, Дениса Саражина, Олександра Гребенюка, Ріти Майкової, Дзвині Підляшецької, Ірини Максимової, Івана Грабка, Степана Рябченка та Ніколаса Кошкош.

Всі зібрані кошти перерахують координаційному фонду SaveUkraineNow.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis