В Україні стартував конкурс молодих режисерів реклами. Ось як взяти участь

Український конкурс молодих режисерів реклами YO! Directors Awards (YO!DA) оголосив про старт прийому заявок. Податися на участь можна з 18 червня по 15 липня.

Що таке YO!DA?

За словами організаторів, YO!DA — це ініціатива, яка зв’язує відомі бренди з молодими режисерами.  Вперше конкурс пройшов у 2020 році. Серед брендів-учасників, які співпрацюють з конкурсом і стануть реальними клієнтами для молодих режисерів: Samsung, OLX та Henkel.

На різних етапах учасники зможуть попрацювати з українськими продакшнами, пройти менторський курс у Kyiv Academy of Media Arts та отримати грант у розмірі 2 500 доларів на зйомку власної реклами. 

Як подати заявку?

Взяти участь можуть бажаючі від 23 до 35 років, які не мають попереднього досвіду у режисерстві та зйомках реклами. Дізнатися детальніше про умови та зареєструватися можна на сайті проекту.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от YO! Directors Awards (@yoda.org.ua)

Ось декілька головних етапів конкурсу:

— Реєстрація учасників та подача власної ідеї ролика за обраним брифом (до 15 липня).

— Відбір півфіналістів (29 липня).

— Навчання у «Освітній майстерні» на базі Kyiv Academy of Media Arts — це серія майстер-класів від представників креативної індустрії, у фіналі якої учасники підготують шутінг-борд за власною ідеєю.

— Допрацювання та презентація ідеї ролику.

— Оголошення фіналістів, які в подальшому отримають грант та контракт на зйомку першого рекламного ролика.

Прем’єрний показ готових робіт та оголошення переможців YO!DA, які отримають грошові призи  у розмірі 1 000 та 2 000 доларів (1 жовтня)? 

Хто розглядає заявки?

До складу журі конкурсу ввійшли: режисери Марк Вілкінс, Наталка Ворожбит та Антоніо Лукіч, співзасновниця Kyiv Academy of Media Arts Анна Вовк, режисер монтажу Юрій Резніченко, креативний директор Banda Олексій Дивисенко, сценарист та режисер Павло Остріков, продюсер та співвласник продакшну Toy Pictures Дмитро Суханов.

З повним списком можна ознайомитися на сайті.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от YO! Directors Awards (@yoda.org.ua)

Фейсбук YO!DA | Інстаграм YO!DA

Читайте також:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis