В Україні створили петицію про перейменування вулиць Пушкіна на вулиці Стівена Кінга

19 травня журналістка та письменниця Олена Павлова створила петицію про перейменування вулиць Алєксандра Пушкіна в Україні на вулиці Стівена Кінга. Її опублікували на сайті офіційного інтернет-представництва президента України. Петиція має зібрати 25 тисяч голосів, щоб її розглянув президент, наразі в неї понад 2000 голосів

«У зв’язку з російською агресією на території України, повномасштабною війною росії проти України, вважаємо важливим перейменувати вулиці, що носять імена класиків російської літератури. Пропоную перейменувати вулиці Пушкіна в українських містах на вулиці Стівена Кінга сучасного письменника світового значення, що підтримав Україну в її боротьбі проти навали загарбника»,  йдеться в тексті петиції.

Кінг підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення росії. На початку березня письменник відмовився від нових контрактів на видавництво своїх книг в росії.

14 березня Кінг розмірковував про важливість боротьби з дезінформацією: «Це війна путіна. Жінки та діти гинуть від його рук. Життєво важливо, щоби росіяни зрозуміли, що це дійсно відбувається. Життєво важливо зруйнувати стіну неправдивої інформації. Якщо ви це читаєте: #путінБреше».

А в травні письменник вдягнув кепку з написом Ukraine на премʼєру фільму «Та, що породжує вогонь», знятого за романом письменника

«Моллі, ака Диявольске створіння, та я готові до премʼєри “Тієї, що породжує вогонь”. Моллі подобається спостерігати, як щось горить», написав Кінг.

Наразі Кінг працює над новою книгою «Голлі», головною героїнею якої стане Голлі Гібні — приватному детективу з розвиненою інтуїцією, яка страждає на обсесивно-компульсивний розлад, легку форму аутизму та синестезію.

Письменник називає її однією з улюблених персонажок. Гібні — героїня трилогії про Біллі Годжеса («Містер Мерседес», «Хто знайшов, бере собі», «Пост здав»), «Чужак» та збірник оповідань «Буде кров». 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis