В Україні створили службу пошуку домівки для біженців

Організація «Центр Спільних Дій» шукає житло для біженців у містах, селах та селищах у Львівській, Закарпатській, Волинській, Тернопільській, Чернівецький, Івано-Франківській, Хмельницькій чи Рівненській областях

Для тих, хто здає житло

Якщо ви маєте якісь приміщення з переліку нижче і готові надати його безплатно, потрібно заповнити форму за цим посиланням. Центр Спільних Дій передасть цю інформацію людям, які шукають захист, але тільки після узгодження з вами.

– Придатне приміщення для поселення людей у багатоквартирних чи приватних будинках.

– Маєте функціонуючі адміністративні будівлі для розміщення там людей (для представників громади).

Для тих, хто шукає житло

За цим посиланням розміщена анкета для тих, хто шукає прихисток на одну ніч або більше, їде в дорозі в напрямку більш безпечних регіонів і планує там зупинитись для подальшого перебування.

Команда організації зводить людей, які прямують до західних регіонів або вже знаходяться там, з управлінцями громад та волонтерами, які можуть надати прихисток. Пріоритетно допомагають сім’ям з дітьми.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Центр спільних дій (@centreua)

 Важливо, Центр спільних дій попереждає, що не допомагає з переїздом та переходом через кордон, не несе відповідальності за вашу безпеку та за ваші особисті речі, не дає гарантій, що житло знайдеться, не шукає житло під оренду та не несе відповідальності за умови проживання.

В Україні також працює сервіс «Прихисток», що допомагає у пошуку житла для біженців. Місце для перебування можна знайти не лише на території Україні, а й за кордоном.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis