Дизайнер Олексій Кондаков створив принти для нової колекції HUGO

Кондаков розробив для німецького бренду чотири зображення у стилі серії 2 Reality, для якої він створює колажі з персонажами класичних картин у сучасних пейзажах Києва та інших міст. Наразі HUGO представив бузкове худі та чорну футболку з двома його принтами. Вони увійшли до колекції Весна/Літо 2022

Дизайнер HUGO, який курує чоловічу лінію бренду, звернувся до Кондакова з пропозицією співпраці ще у 2019 році. Потім, за словами Олексія, «все затихло» й повторно компанія запропонувала розробити для неї принти восени 2020 року.

HUGO попросив Кондакова «розкрити у колажах тему Берліна позаяк це місто має особливе значення для бренду». Через карантин відвідати місто в той час було неможливо, тому Олексію довелося шукати фотографії німецької столиці у власних архівах.

Робота над принтами тривала два місяці — з грудня 2020 до січня 2021. Центральною темою стали вулиці, клуби та транспорт Берліна.

Кондаков зазначає, що бренд щорічно співпрацює з молодими художниками з усього світу, надаючи їм можливість проявити себе.

Олексій Кондаков відомий серією сюрреалістичних фотоколажів 2 Reality, яку у медіа назвали «Буденним життям богів». У ній герої класичних творів мистецтва «вписані» у наш щоденний побут: метро, трамваї, підземні переходи, ринки тощо. Усі сюжети художник знімає на мобільний телефон.

Один з його колажів використав Френк Оушен у своєму зіні Boys Don’t Cry.

Також художник співпрацює з локальними проєктами: випустив серію постерів спільно з Rhythm Büro і створив обкладинку третього друкованого номера DTF Magazine.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

У 2021 році видав книгу з власними колажами An Imaginary Journey and Everybody I Met along the Way.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis