В Україні запустили волонтерську платформу HelpTheHelper

На платформі HelpTheHelper, заснованій підприємцем Іваном Голяком, збирають профілі та історії волонтерів, що забезпечують українські міста продуктами, медикаментами, амуніцією чи вивозять людей з місць активних бойових дій. Мета ініціативи — надати їм пряму фінансову допомогу 

«Всі мої діяльні активні друзі стали так чи інакше займатися стихійно волонтерською діяльністю. Я бачив, що вони мають одну велику потребу — в ресурсах. Серед моїх знайомих було багато охочих допомогти. Вони не хотіли донатити великим фондам, бо не були впевнені, що їхні гроші отримають люди, яким вони справді потрібні», — розповів про ідею запуску платформи Іван. 

Команда HelpTheHelper складається з програмістів, дизайнерів, перекладачів, журналістів та маркетологів, які збирають інформацію про волонтерську діяльність людини, проводять інтерв’ю та формують на своїй платформі базу. Наразі до списку ввійшли дев’ять волонтерів з Харкова, Києва та Одеси, «яких команда проєкту знає особисто».

Користувачі платформи можуть ознайомитися з їх профайлом та задонатити будь-яку суму на рахунок конкретної людини — у гривні, іноземній валюті чи криптовалюті. В команді HelpTheHelper уточнили, что вся фінансова допомога надходить волонтерам напряму.

Крім того, переказати кошти можна на рахунок платформи. В такому випадку команда розподілить 80% отриманих коштів між всіма волонтерами бази, а ще 20% інвестують на підтримку роботи платформи. 

Подати заявку на розміщення може кожен бажаючий волонтер — для цього потрібно заповнити форму за посиланням

Українське видання «Трибуна» разом з волонтерами запустили благодійний спортивний аукціон на підтримку України. Українські та іноземні атлети, серед яких Роберт Левандовські, Станіслав Горуна та Сергій Ребров, надали для нього медалі, форму та мерч, а зробити ставку до 6 квітня можна на платформі eBay.  

Всі отримані кошти перерахують до організації Ukraine Alive 2022, що забезпечує необхідним українську армію та вимушених переселенців.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis