У Fortnite зібрали 100 мільйонів доларів для допомоги Україні

20 березня компанія Epic Games повідомила, що пожертвує весь прибуток з нового сезону гри Fortnite (з 20 березня по 3 квітня) на гуманітарну допомогу жителям України. Станом на 29 березня команда змогла зібрати 100 мільйонів доларів 

Всі отримані кошти перевели на рахунки ЮНІСЕФ, гуманітарної організації Direct Relief, Всесвітньої продовольчої програми ООН, Дитячого фонду ООН та Програми ООН з питань біженців, що надають українцям медичну допомогу, їжу, воду, предмети першої необхідності, правову допомогу та забезпечують вимушених переселенців житлом.

Частину коштів також перерахували благодійній організації World Central Kitchen, що допоможе українським аграріям ресурсами для проведення посівної кампанії.


В Epic Games уточнили, що вони не «чекають фактичного надходження» повної суми, а відправляють отримані кошти частинами.

У березні ігрова платформа WePlay Compete запустила благодійну ініціативу Play for Ukraine. Це серія кіберспортивних турнірів з Dota 2 та League of Legends, які відбуватимуться щодня до кінця війни. Всі зароблені переможцями призові перераховуватимуть на потреби української армії

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis