Київське 20ft Radio запустили благодійний радіо-марафон Grains of Peace

З 28 березня до 1 квітня команда радіо стримитиме рекреаційні мікси, заспокійливі виступи та лайви від резидентів радіо, українських та міжнародних електронних музикантів. Послухати трансляцію можна на сторінці проєкту 

За допомогою Grains of Peace команда 20ft Radio планує зібрати 100 тисяч доларів гуманітарної допомоги для України. Донейт може зробити кожен бажаючий — кошти переведуть на рахунок Національного банку України для відновлення пошкодженої інфраструктури та до благодійних волонтерських фондів, що допомагають мирному населенню.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений 20ft Radio (@20ftradio)

«Ми віримо, що музика — це інструмент миру і ліки, силу яких може відчути кожен, вона допомагає знову віднайти віру, надію і мир. Ми створили рекреаційний аудіарій, в якому кожен бажаючий може перепочити від тривожного інформаційного фону», — описують ідею проєкту у 20ft Radio.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений 20ft Radio (@20ftradio)

29 березня в розкладі заявлені Jonny Nyn, Lostlojic, DJ Snork, Broshuda, Acid Jordan, NOT WAVING, RAMZi, Faery, Aleksi Perala, Knappy kaisernappy та Vvanya Samokrutkin. Також доступний розклад виступів на 30 березня.

28 березня український лейбл Corridor Audio представив альбом-компіляцію We Are Invincible («Ми непереможні»). В нього ввійшли 25 треків українських представників електронної сцени, записаних «незадовго до початку брутальної агресії російських військових злочинців».

В альбом ввійшли треки Voin Oruwu, Recid, Friedensreich, NFNR, Louwave та Splinter (UA), а всі кошти з продажу релізу передадуть декільком благодійним фондам на підтримку України.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis