В українських кінотеатрах вийде C’mon C’mon з Гоакіном Феніксом

З 16 червня KyivMusicFilm випустить в українських кінотеатрах чорно-білу драму C’mon C’mon Майка Міллса («Початківці», «Жінки 20 століття») з Гоакіном Феніксом у головній ролі. Переглянути фільм можна буде в Києві, Львові, Одесі, Сумах та Дніпрі

Подивитись повний розклад, список кінотеатрів та придбати квиток можна на сайті.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @kyivmusicfilm

Гоакін Фенікс грає радіожурналіста Джонні — у нього немає власної сім’ї, а весь час він приділяє роботі. Він відправляється працювати над новим проєктом, в якому бере інтерв’ю у дітей з різних куточків Америки, і бере з собою дев’ятирічного племінника. За час великої подорожі між ними вибудовується міцна дружба, а герой Гоакіна пізнає радість і складність батьківства.

Роль племінника виконав Вуді Норман («Пітер і Венді», «Бруно»), а у фільмі також зіграли Скут МакНейрі («12 років рабства», «Нарко: Мексика»), Гебі Хоффманн («Очевидне», «Дівчата») та Моллі Вебстер.

Прем’єра C’mon C’mon відбулася на кінофестивалі у Теллурайді 2 вересня 2021 року, а потім фільм показали на кінофестивалі у Нью-Йорку. В американському прокаті стрічка стартувала 19 листопада.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis