Видавництво «Основи» випускатиме журнал про українську фотографію

Київське видавництво «Основи» започаткувало власне друковане видання про українську фотографію SALIUT. Журнал виходитиме два рази на рік. Перше число присвячене жіночій фотографії

Рішення видавати друкований журнал про українську фотографію не випадкове — більшість книг «Основ» присвячені українській фотографії та темам, які ці фотографії розповідають.

Перший випуск SALIUT Magazine — повноцінний журнал з великим дослідницьким матеріалом мистецтвознавиці Галини Глеби про українську жіночу фотографію, а також майже 30 фото-проєктів вітчизняних фотографів, до кожного з яких є коментар та огляд.

Галина Глеба також стала головною редакторкою номеру. Всього виходитиме два випуски на рік. Команда видання пояснює це тим, що процес відбору, комунікації та зведення журналу — не простий і залежить від десятка людей — авторів, редакції, дизайнерів. «Ми любимо робити все якісно, тому два номери на рік — оптимальний варіант, аби водночас робити цікавий та не втрачати у якості».

Перший SALIUT Magazine має дві обкладинки та присвячений візуальним сюжетам, пов’язаним із жінками. Розділи номера — дитинство, юність та дорослість — саме про них і розповідають проєкти Аліни Смутко, Жені Лаптій, Юлії Кафізової, Олени Гром, Каті Лесів, Яни Григоренко та ще більше десятка інших сучасних українських фотографів та фотографинь.

До наступних випусків команда журналу планує додати більше інтерв’ю та аналітичних матеріалів.

Перший випуск безкоштовно розповсюдять серед партнерів проєкту, фотографів та профільних мистецьких інституцій. Другий номер журналу матиме більший тираж і його зможе придбати кожен охочий.

Кожен фотограф, який хоче долучитися до створення SALIUT, може надсилати свої світлини на електронну адресу [email protected].

Читайте также:


Обложка: фото Полины Поликарповой.

Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis