Вийшов трейлер фільму «Три тисячі років очікування» з Ідрісом Ельбою та Тільдою Свінтон

Фільм Джорджа Міллера («Шалений Макс: Дорога гніву») розповідає про дослідницю Алісію (Свінтон), яка на базарі у Стамбулі купує пляшку з джином (Ельба). Він пропонує їй виконати три бажання в обмін на волю, втім, учена стверджує, що нічого не хоче. Джин починає вмовляти Алісію й ділиться з нею найцікавішими пригодами та враженнями, які йому вдалося пережити за свій довгий вік

Стрічка створена за мотивами оповідання «Джин в оці соловʼя» (The Djinn in the Nightingale’s Eye) письменниці Антонії Сьюзен Байєтт («Володіти», «Дитяча книга»). Міллер придбав права на його екранізацію у 1990 роки й працював над нею разом з донькою Августою у перерві між іншими проєктами.

Майже половина подій фільму відбувається у готельному номері, де живе Алісія.

Саундтрек до «Трьох тисяч років очікування» написав нідерландський композитор Том Голкенборг, відомий як Junkie XL. Він також працював над музикою до «Шаленого Макса: Дорога гніву».

Премʼєра фільму відбулася на Каннському кінофестивалі, у світовий прокат стрічка вийде у серпні 2022 року.

Перед показом стрічки на червону доріжку вибігла напівоголена дівчина з криками Stop та Stop raping us. Такий самий напис був у неї на грудях та животі, пофарбованих у кольори українського прапора, а на її ногах та білизні — червона фарба.

За акцією стоїть французький феміністичний колектив SCUM, який згодом випустив заяву: «Жінки — перші жертви війни, яку ведуть чоловіки й для чоловіків. Ми нагадуємо, що військове зведення та військове зґвалтування, які є частиною російської волі до знищення українського народу, є злочинами проти людяності. Зґвалтування жінок не має бути для солдатів способом зганьбити ворога».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Акція тривала не більше хвилини. Охорона накинула на дівчину піджак та вивела з червоної доріжки.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis