Виконавчий директор adidas Каспер Рорстед йде у відставку

Каспер Рорстед, який очолював adidas з 2016 року, не подовжуватиме свій контракт з компанією, а піде з посади, пише Bloomberg. Він покине німецький бренд на початку 2023 року, коли там знайдуть нового виконавчого директора

Bloomberg уточнює, що виконавчий директор йде з посади через значне зниження прибутків та «погані темпи відновлення бізнесу у Китаї».

«Минулі три роки, що супроводжувалися економічними наслідками від пандемії COVID-19 та геополітичною напругою, були непростими, а це означає, що настав час для змін», — йдеться у заяві adidas щодо відставки Рорстеда.

У 2020 році Рорстед подовжив контракт з adidas на пʼять років, але сторони «усе одно мирно розійдуться за взаємною згодою».

«Минулі роки відзначилися значними потрясіннями у світі, що спричинило чималі зміни й у нашому бізнесі. Знадобилися чималі зусилля, щоб подолати ці виклики. Саме тому найкраще, що можна зробити у 2023 році запланувати новий старт для компанії  себе особисто», — коментує відставку Рорстед.

Новина про відставку Рорстеда призвела до падіння акцій adidas на 5,2%. Загалом у 2022 році акції компанії здешевшали на 37%. До цього року, зазначає Bloomberg, вартість акцій adidas постійно зростала. Наразі ж вона повернулася до показників 2016 років, коли Рорстед тільки очолив компанію. Водночас ціна на акції головних конкурентів adidas — Nike та Puma зросла.

Саме Рорстед ініціював експансію бренду на ринки США та Китаю, а також займався активним просуванням онлайн-продажів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis