До Дня незалежності Vitsche Berlin влаштує в Берліні Парад свободи на підтримку України

24 серпня у Берліні відбудеться Ukraine Freedom Parade. Його учасники пройдуть від площі Брайтшайда до Бранденбурзьких воріт. Початок Параду запланований на 17:30

«День Незалежності — особливий день для кожного українця та тих, хто вирішив підтримати Україну, адже це день відновлення незалежності нашої країни. Цьогоріч дуже важливо показати світові, що ми сильні, єдині та вільні. Ми хочемо нагадати людям, що росія вдерлася в Україну. Тому ми пройдемося вулицями Берліна і покажем, що не здамося і нікому не дозволимо забрати нашу незалежність», — кажуть організатори Параду Vitsche Berlin.

Вони закликають брати з собою друзів, плакати, українську символіку та приєднуватися до Параду індивідуально, групами та організаціями. Vitsche Berlin також пропонує виразити у дрес-коді своє бачення свободи.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ukrainian activists in Berlin (@vitsche_berlin)

Vitsche Berlin — об’єднання українців, які живуть у Берліні. З березня 2022 вони регулярно організовують багатотисячні мітинги на підтримку України, допомагають українським біженцям, збирають гуманітарну допомогу, влаштовують культурні та освітні івенти, присвячені Україні.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis