Вийшов трейлер нового фільму Луки Гуаданьїно з Тімоті Шаламе

У трейлері горору «Цілком і сповна» (Bones And All) молодий серійний вбивця Лі (Тімоті Шаламе) подорожує та вбиває разом з дівчиною Марен (Тейлор Рассел) під пісню Леонарда Коена You Want It Darker

В основі стрічки лежить роман письменниці Каміл ДеАнджеліс. За сюжетом, дівчина на ім’я Марен Годлі подорожує США у пошуках батька, якого ніколи не бачила. У дорозі вона «намагається зрозуміти, чому хоче вбивати та з’їдати людей, які її люблять».

Продюсери описують фільм як «дорожню одіссею двох молодих людей, які шукають себе, свою ідентичність і женуться за красою в небезпечному світі, який не може сприймати їх тими, ким вони є». Це перший фільм Гуаданьїно повністю знятий в США.

Сценарій стрічки написав Девід Кайганич, який раніше працював з Гуаданьїно над сценарієм фільму «Суспірія». У фільмі також зіграли Марк Райланс, Андре Голланд та Майкл Сталбарг.

Вибір Шаламе на головну роль Гуаданьїно пояснював так: «Коли я прочитав сценарій, то подумав, що тільки Тімоті може зіграти цю роль. Все вийшло випадково: я був у Римі й він також, ми вперше змогли зустрітися після року карантинних обмежень через пандемію. Цей персонаж буде для нього чимось абсолютно новим, милим і несамовитим».

Фільм вийде в прокат 23 листопада.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis