Том Генкс випустить перший роман у 2023 році

Роман Тома Генкса матиме назву The Making of Another Motion Picture Masterpiece («Створення ще одного величного шедевра кіномистецтва») та охопить майже 80 років, пише People. Книга розповість про те, як влаштований кінобізнес, а її сюжет зосередиться на виробництві високобюджетного супергеройського фільму за участі зіркових акторів 

Дія книжки Генкса розпочнеться у 1947 році — «коли американський солдат повернеться з війни, справить неабияке враження на свого пʼятирічного талановитого племінника, а згодом зникне на 23 роки».

Звʼязок з дядьком племінник, який тепер працює на невелике видавництво у каліфорнійському Окленді, відновить  вже у 1970-х та присвятить йому комікс, у якому зобразить старшого родича героєм Другої світової війни.

У наші дні комікс зацікавить «комерційно успішного режисера», який захоче зробити з графічного роману фільм. Головними героями цього процесу стануть «актор з надскладним характером, неймовірна актриса, ексцентричний режисер-сценарист, продюсер, асистент та інші представники кінопроцесу».

«Кожен персонаж книжки робитиме щось з того, що я пережив на власному досвіді, коли знімався у кіно. Я описував навіть найдурніші моменти мого життя та якісь помилки. Ніхто не знає, як робити кіно, але всі впевнені, що знають. Я знявся у кількох десятках фільмів (і мені здається, десь чотири з них вийшли дійсно добрими) та й досі дивуюся, як це все у підсумку збирається докупи. Це справжнє диво — від проблиску ідеї до блискучої картинки на екрані», — описує книгу Генкс.

The Making of Another Major Motion Picture Masterpiece доповнять трьома коміксами авторства Генкса. Ілюстрував їх художник Роберт Сікорьяк.

Реліз книги запланований на 9 травня 2023 року.

The Making of Another Major Motion Picture Masterpiece стане другою книгою актора. У 2017 він випустив збірку оповідань «Історії, наклацані на друкарській машинці». Вона містила 17 розповідей, які «відкривали читачеві різну Америку і різну американськість».

Українською ця книжка вийшла у 2018 році в «Видавництві Старого лева».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis