Pornhub розкритикував Інстаграм за фото Кім Кардашьян 

На початку вересня Інстаграм без попередження та вказання причини видалив офіційний акаунт Pornhub. 27 вересня підтвердила, що назавжди видалила профіль порносайту «через систематичні порушення правил спільноти».

У той же день Pornhub опублікував відкритий лист до очільників Meta (володіє Фейсбук та Інстаграм) та Інстаграму з вимогою пояснити, у чому причина видалення його профілю, пише Vice. Лист підписали 63 представники індустрії, серед них — моделі, порноактори та активісти

«Ми, що підписалися нижче, представляємо в індустрії для дорослих тих, кого Інстаграм роками саботував непрозорим, дискримінаційним і лицемірним застосуванням своїх умов і політики. Секс-працівники та моделі стали несправедливими мішенями для банів, тіньових банів, тимчасового блокування профілів, втрати привілею прямого ефіру та видалення контенту. І це попри те, що вони дотримувалися особливої ​​обережності, щоб не порушувати правила спільноти», — йдеться у листі.

Також Pornhub наголосив, що всі фото у його Інстаграм профілі мали рейтинг PG (дітям рекомендовано дивитися з батьками — Прим. DTF Magazine), а також розкритикував соціальну мережу за особливе ставлення до селебріті.

«Профіль Pornhub, який повністю слідував правилам спільноти, заблокований вже три тижні. Водночас Кім Кардашьян запостила фото свого повністю оголеного заду без будь-яких обмежувальних дій з боку Інстаграму. Ми щасливі з того, що Кім спільно з креативною командою отримали можливість опублікувати результат своєї роботи, але водночас не розуміємо, чому нам відмовляють у такому ж ставленні», — пише у відкритому листі Pornhub.

Також платформа додала, що «у той час, як фотографія Кім продовжує накопичувати лайки та потрапляти в заголовки, члени спільноти Pornhub ризикують втратити платформу, якщо Інстаграм вирішить, що їхні штани надто вузькі, щоб відповідати його довільним і вибірково встановленим „стандартам“».

Vice зазначає, що три тижні тому представники Pornhub вважали, що черговий бан профілю платформи в Інстаграмі буде тимчасовим, «як це траплялося купу раз до цього».

Також видання пише, що протягом 10 років існування акаунту, він не раз отримував попередження від соцмережі за порушення прав спільноти, але жодного разу ці звинувачення не були конкретизовані. Інстаграм не повідомляв Pornhub, які саме умови порушує його профіль, щоразу відсилаючи команду порносайту на загальні правила щодо контенту для дорослих, оголеного тіла та сексуальних домагань, а також на правила щодо систематичних порушень.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis