Warner Bros. готує сиквел «Константина». Головну роль знову виконає Кіану Рівз

Кіану Рівз повернеться до ролі екзорциста та медіума Джона Константина, а режисером продовження стане постановник першого фільму Френсіс Лоуренс, який останнім часом розвивав франшизу «Голодні ігри», пише Variety. За інформацією видання, для проєкту вже створили чотири версії сценарію. Події продовження «Константина» розгорнуться у сучасному Лондоні

Сценаристом знову стане Аківа Голдсман («Я — легенда», «Темна башта»), який відповідав за сценарій до оригінального фільму.

Голдсман обговорював можливе повернення фільму у 2020 під час Comic-Con у Сан-Дієго на спеціальній панелі, яку присвятили 15-річчю «Константин: Володар темряви». Тоді сценарист пожалівся на те, що студії не сподобали його «занадто жорсткі варіанти сценарію».

«Константин: Володар темряви» вийшов у 2005 році й розповідав історію хворого на рак легенів Джона Константина — чоловіка, який вміє розрізняти демонів і ангелів, що приймають людську подобу та живуть серед людей. Одного разу головний герой через це намагався накласти на себе руки, внаслідок чого пережив клінічну смерть та побував в пеклі, але повернувся до земного життя й почав боротьбу з демонами.

Якось до Джона звертається співробітниця поліції Анжела Додсон (Рейчел Вайс), яка хоче розібратися в загадковому самогубстві сестри-близнючки, але відмовляється вірити в існування ангелів і демонів. Розплутуючи загадкову справу, Константину доведеться зіштовхнутися з самим Люцифером.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis