У новій серії подкастів «Відбудова» ми розповідаємо історії засновників київських брендів, магазинів, кав’ярень, а також артистів, які після початку великої війни частину свого життя присвятили волонтерству. Героями другого епізоду стали Діма Зубков та Артем Скороходько, чий проєкт Behind Blue Eyes дає змогу висловитися дітям, які побачили війну на власні очі й пережили окупацію
Ідея проєкту з’явилась у Діми та Артема під час волонтерських поїздок до трьох деокупованих сіл Чернігівщини: Ягідного, Слободи та Лукашівки. Декілька місяців вони постачали їжу та предмети першої необхідності місцевим жителям — серед них було багато дітей, «які стали волонтерам друзями та випромінювали те сяйво, яке хотілось зафіксувати у скрутні часи».
Під час однієї з поїздок Діма та Артем роздали всім охочим дітям одноразові плівкові камери та попросили фотографувати протягом тижня все, що вони захочуть. Основна умова — жодних встановлених правил чи побажань до готових знімків.
Переглянути цей допис в Instagram
Метою проєкту стала не лише документація наслідків війни та навколишнього світу дітей, а й реалізація дитячих мрій та бажань. Організатори попросили місцевих дітей написати свій особистий вішліст, щоб «показати їм, що творчість може бути потужним інструментом для реалізації власних мрій», які «не має забирати війна».
Behind Blue Eyes. Це проєкт, у якому діти з деокупованих сіл фотографують своє життя
У серпні Зубков та Скороходько поїхали до Лукашівки, щоб вручити їм подарунки.
Переглянути цей допис в Instagram
У нашому подкасті співзасновники ініціативи підбили перші підсумки ініціативи, поділились історіями, які їх найбільше вразили, та розповіли, як масштабуватимуть проєкт далі.
Історію Behind Blue Eyes уже можна послухати на платформах DTF Magazine у SoundCloud, Apple Podcasts та Google Podcasts.
Героями першого епізоду стали команди київських кав’ярень «КАШТАН» і «ЛИПА», які займаються відбудовою Чернігівщини. Їхню історію можна послухати на SoundCloud, Apple Podcasts та Google Podcasts.
Інші проєкти DTF Magazine
У червні ми провели перший спільний етер з онлайн-радіо Gasoline, під час якого збирали гроші для волонтерського обʼєднання «Лівий берег». З лайвами виступили Maryana Klochko, NFNR, Radiant Futur, OTOY, ТУЧА, Антон Слєпаков та Андрій Соколов з проєктом «warнякання» та Andriy Kostyukov. Подивитись виступи можна на нашому YouTube-каналі.
Влітку 2021 року DTF Magazine спільно з інноваційним партнером міського життя Visa запустив подкаст-проєкт, який охопив шість українських міст: Львів, Одесу, Харків, Дніпро, Івано-Франківськ та Київ. Щомісяця ми на власній студії їздили в одне з них, щоб розповісти, чим живуть в регіонах та познайомити з головними локальними іменами, ком’юніті та ініціативами. Послухати ці розмови та почитати їхній короткий виклад можна тут.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Збираємо ком’юніті у нашому телеграм-каналі та в Інстаграмі