«Живчик»: Слухайте новий реліз українського хіп-хоп виконавця Князя Володимира

Український хіп-хоп виконавець та артист лейбла Луна Prod Князь Володимир, він же Володимир Прудкий, представив новий сингл «Живчик». Це поєднання Drum&Bass-звучання та тексту про «мертвих в душі росіян»

В коментарі DTF Magazine виконавець розповів, що довго не міг написати текст через відсутність ідеї.

«Приспів з’явився у мене коли в районі метро Лук’янівська, де я живу, прилетіла вже, мабуть, десята ракета. Хтось мені з друзів написав, чи живий я. Відповів, що живий. І тут все стало на свої місця. Контекст такий: росіянці мертві в душі. Вони погоджуються жити так, як живуть — без думок, мрій та свободи. А я, як і всі українці, вільний та хочу жити так, щоб всі мріяли про наше життя». 

За музичну частину відповідав київський Drum&Bass-музикант I Wannabe. За словами Володимира, він надіслав йому демо-версію запису, який потім ліг в основу «Живчика».

Разом з треком Князь Володимир представив відео, зйомками якого займався самостійно. Кліп — це нарізка відео Володимира з різними Інстаграм-масками

«Ідея з Інстаграм-масками вже давно була в мене в голові, я вже встиг про неї забути. Я зрозумів що мені потрібен кліп на пісню, а всі відкладені гроші пішли на життя та донати. І я подумав, що назбирав таку купу крутих ефектів, коли знімав смішні скетчі для Інстаграму. А тут ще й подруга дала свій проєктор на якийсь івент, — описує роботу над відео виконавець. — Тому я зняв простирадло з дивану, дістав штативи, поставив світло і направив на себе проектор. А потім три дні жив в процесі зйомки, шукаючи нові ідеї та рішення. На четвертий день я вже змонтував готове відео на телефоні». 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ꑭ Князь Володимир ꑭ (@proud_kill)

«Живчик» — третій трек Князя Володимира з моменту запуску проєкту у 2021 році.

В серпні того ж року він представив дебютний сингл «Летопись», музичним оформленням якого займався Олександр Волощук — автор пісень співачки Луни.

В травні 2022 року Князь Володимир випустив спільний трек «Залізний кінь» з електроним музикантом Buhnt. Виконавці присвятили його захисникам Маріуполя та всієї України.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ꑭ Князь Володимир ꑭ (@proud_kill)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis