Композитори Роман Григорів та Ілля Разумейко написали семигодинну пʼєсу «Маріуполь»

Разумейко та Григорів написали цю пʼєсу 22 лютого у Києві, за два дні до повномасштабного російського вторгнення в Україну. 16 березня вони зіграли її повністю у студії івано-франківської телекомпанії «ВЕЖА» — подію транслювали наживо

«”Маріуполь” — семигодинний спогад про Маріуполь для цимбал та мікротональної бандури, створений за 2 дні до російського вторгнення та вперше публічно виконаний на 21 день війни. Тепер Маріуполь — символ гуманітарної катастрофи, геноциду та вторгнення, яке не мало іншої причини, окрім ненависті. А ще — символ перемоги та відваги, якій немає кінця», — йдеться в описі пʼєси.

20 березня 45-хвилинний уривок з «Маріуполя» показали на фестивалі сучасної української музики у Нью-Йорку. Разумейко та Григорів мали б представити там археологічну оперу «Чорнобильдорф».

Український стримінг Takflix склав добірку «Маріуполь, я люблю тебе». Туди увійшли чотири короткометражні документальні фільми присвячені Маріуполю, який з першого березня перебуває в блокаді. 50% від продажу квитків направляють на волонтерський рахунок Маріупольської міської ради.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis