A$AP Rocky випустив відео. Це нова версія кліпу Angels 2013 року

На честь 10-річчя з релізу дебютного студійного альбому Long.Live.A$AP. репер представив відео Angels Pt. 2. Це друга версію кліпу на однойменний трек, який увійшов до лонгплею

Зйомками відео займалась креативна агенція A$AP Rocky AWGE та режисерка Саманта Лекка. Раніше репер працював з Леккою над кліпами з Long.Live.A$AP, Goldie, Lord Pretty Flacko Jodye 2 та F**kin’ Problems. 

Кліп складається з неопублікованих раніше архівних кадрів, на яких разом з Рокі можна побачити A$AP Ferg, A$AP Nast та покійного A$AP Yams. Останнього зобразили у відео з німбом над головою.

«Сьогодні я відзначаю 10-річчя мого першого комерційного альбому. Я хочу зупинитись на хвилину та подумати про людей, за якими сумую, та про час, який ми провели разом. Спочивайте з миром A$AP Yams та Вірджил [Абло]. Дякую за допомогу з цим проєктом», — написав A$AP Rocky у Твіттері.

Альбом Long.Live.A$AP. вийшов 15 січня 2013 року. Реліз відрізнявся від звичного на той час хіп-хопу розміреним і психоделічним звучанням.

Продюсером альбому виступив A$AP Yams, а в записі взяти участь Кендрік Ламар, Дрейк, Schoolboy Q, 2 Chainz, A$AP Ferg, Yelawolf, співачка Флоренс Велч, Денні Браун, Action Bronson та Joey Bada$$.

В жовтні 2021 року A$AP Rocky випустив на стримінгах дебютний мікстейп Live. Love. A$AP. З 2011 року мікстейп був доступний для безплатного завантаження, проте жодного разу не виходив на стрімінгах і не потрапляв у музичні чарти.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis