M83 анонсували альбом. Слухаємо перший сингл

Французький електронний гурт M83 випустив новий трек та кліп Oceans Niagara. Сингл ввійде до нового альбому Fantasy, реліз якого запланований на 17 березня

«Я хотів створити відчуття дружби, — розповідає про новий трек вокаліст гурту Ентоні Гонсалес. — Слухаючи пісню, я уявляю, як люди біжать, їздять на швидкості чи катаються на космічних кораблях разом. Це відчуття руху вперед, подібне чарівному зіллю, яке ти приймаєш, щоб відкривати нові світи».

Fantasy стане перешим за чотири роки лонгплеєм M83 з моменту релізу восьмого альбому DSVII у 2019 році.

За словами Гонсалеса, вони планують зосередитись на взаємодії гітар і синтезаторів, а звучання лонгплею буде ближчим до альбому M83 2005 року Before the Dawn Heals Us.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Anthony Gonzalez (@m83music)

M83 — французький електронний музичний гурт, заснований у 2001 році музикантами Ентоні Гонсалесом та Ніколя Фромажо. Проєкт назвали на честь спіральної галактики Messier 83.

Дебютний однойменний альбом колектив представив у 2001 році. Гонсалес та Фромажо грали разом до 2004 року, а після гастрольного туру на підтримку другого альбому Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts розійшлись. Наразі Ентоні Гонсалес працює над проєктом разом із братом Яном Гонсалесом, співачкою Морган Кіббі та барабанщиком Лоїком Мореном.

Наразі на рахунку М83 вісім студійних альбомів.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis