Адам Драйвер зіграє у фільмі Френсіса Форда Копполи. Режисер працює над ним більше 20 років

Режисер Френсіс Форд Коппола оголосив каст нового фільму «Мегалополіс», зйомки якого почнуться восени 2022 року, пише Deadline. Головні ролі в ньому зіграють Адам Драйвер («Дім Ґуччі), Лоренс Фішберн («Матриця»), Джон Войт («Анаконда»), Наталі Еммануель («Гра престолів») та Форест Вітакер («Хрещений батько Гарлему»)

Коппола працює над «Мегалополісом» вже більше 20 років — режисер сам написав сценарій стрічки ще в 1980-х роках.

«Мегалополіс» розповість про сучасний Нью-Йорк в період фінансової кризи. За словами Копполи, в основі фільму — давньоримський епос, але з фокусом на сучасній Америці. Режисер надихався історією про змову римського патриція Катіліна та його суперечці з Цицероном. 

«Після того, як мене не стане, я хочу, щоб люди обговорювали цей фільм, і чи існує єдине суспільство, в якому ми живемо, доступне для всіх. Як ми можемо зробити його краще? Освіта, психічне здоров’я? Що насправді пропонує фільм, так це те, що утопія — не те, що треба . Як ми можемо зробити все навколо краще? Щороку придумуйте дві, три чи чотири ідеї, які покращать світ», — розповів режисер в інтерв’ю виданню. 

У вересні 2021 року Deadline писав, що у стрічці також зіграють Оскар Айзек, Кейт Бланшет, Мішель Пфайффер, Зендая, Джессіка Ланж та Джеймс Каан, з яким Коппола працював над «Хрещеним батьком». 

Виробництво фільму обійдеться в майже 100 мільйонів долларів, а сам режисер готовий профінансувати її самостійно.

«Бажання зняти цей фільм стало для мене чимось подібним до релігійної війни, у ньому немає жодної логіки. Мені здається, що найважливіше — це те, що я такий самий, як був 20 або 40 років тому. Я все ще хочу зняти картину мрії навіть якщо мені доведеться вкласти в неї свої гроші. Я готовий виділити 100 мільйонів доларів, якщо знадобиться. Я не хочу, але, якщо потрібно, я зроблю це», — розповів режисер у вересні.

Останній повнометражний фільм Копполи «Між» з Велом Кілмером та Ель Фаннінг у головних ролях вийшов у 2011 році. Після цього режисер зайнявся перевиданням своїх класичних стрічок — перемонтував третину «Хрещеного батька», переробив «Апокаліпсис сьогодні» та «Клуб Коттон».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis