Александр Скарсґард зніметься у новому фільмі Мирослава Слабошпицького

Український режисер Мирослав Слабошпицький працює над екранізацією документальної книги Джона Велліанта «Тигр. Справжня історія помсти та визволення», пише Variety. Продюсерами картини стануть Даррен Аронофські та Бред Пітт

Події книги відбуваються у 1997 році в Сибіру, ​​на околиці селища Соболине, жителі якого регулярно стають жертвами нападів амурського тигра — одного з місцевих видів, що вимирають. Жителям та канадському журналісту, який присвятив своє життя захисту прав тварин, доводиться обирати — знищити тварину чи шукати інші варіанти порятунку.

Скарсґард («Вікінг», «Велика маленька брехня») виконає роль Ванзіна — чоловіка, що очолює групу захисників тигрів від браконьєрів і лісорубів.

Окрім Скарсґарда у фільмі зіграє Дейн Де Гаан («Валеріан та місто тисячі планет», «Нова людина-павук 2. Висока напруга»).

Виробництвом фільму займеться Focus Features. Кінокомпанія викупила права на адаптацію книги в рік її виходу — у 2010. Тоді передбачалося, що Даррен Аронофські стане режисером, а Бред Пітт виконає головну роль. Восени 2018 крісло режисера передали Слабошпицькому, а Аронофські та Пітт повідомили, що спродюсують проєкт: у створенні фільму візьмуть участь їхні компанії Protozoa Pictures і Plan B.

За словами Слабошпицького, він має контракт із Creative Artists Agency (одна з найбільших агенцій світу, яка співпрацює з головними світовими акторами, спортсменами та іншими зірками — Прим. DTF Magazine), яке надсилало йому на розгляд сценарії — «Тигр» вразив його найбільше.

«Історія майбутнього фільму ґрунтується на книзі, це нон-фікшн, — розповідав Мирослав у коментарі DTF Magazine. — Я читав багато різних сценаріїв, і це теж цінний досвід. Я давно міг взятися за якийсь фільм, але мені хотілося чогось унікального. Я відчув, що Тигр— мій матеріал. Це як у стосунках, відбувається якась алхімія — ти розумієш, що це твоє, що тобі є, що привнести до історії».

Мирослав Слабошпицький — український режисер, відомий за короткометражними стрічками «Глухота» та «Ядерні відходи», а також стрічкою «Плем’я», прем’єра якої відбулася у 2014 році на Каннському фестивалі.

«Плем’я» показали на 100 міжнародних кінофестивалях, де воно вибороло 40 нагород, включно з трьома призами у конкурсній програмі «Тиждень критики» на Каннському кінофестивалі, а також відзнакою Європейської кіноакадемії у номінації «Найкращий європейський дебют». «Плем’я» потрапило до списків найкращих фільмів 2014-2015 років за версією міжнародних критиків та видань, а також вийшло у прокат в 40 країнах світу.

«Ядерні відходи» можна подивитися у нас на сайті.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis