Прем’єра на DTF Magazine: Дивіться новий кліп Monoconda

Київський лейбл Kashtan презентує новий кліп електронного музиканта Олександра Філоненко, він же Monoconda, на трек Tsunami. Він ввійшов до його останнього альбому Identity, реліз якого відбувся 3 травня 

This publication is also available in English

У кліпі Tsunami показаний один день з життя та роботи українських лікарів, швачок, працівників заводів та підприємств, серед яких робітники атомної компанії «Енергоатом» та авіабудівного заводу «Антонов», у мирний час. «День в Україні, коли війна ще не розпочалась», — такими словами завершується відео.

Monoconda записав альбом Identity з семи треків на початку 2022 року, приблизно за місяць до початку повномасштабної війни в Україні. В Kashtan Records пишуть, що над релізом музикант працював «з відчуттями, що має статися неминуче», тому вклав в музику особисті переживання та розмірковування про час та пріоритети в житті.  

«Коли життя показує тобі всі свої жахіття — одразу починаєш розуміти речі трохи краще. Починаєш усвідомлювати, що насправді важливо, а що ні. З часом приходить розуміння того, що таке твій дім, твоя мова, твоя природа, як людини та особистості. Над цим, на жаль, не дуже часто замислюєшся, коли живеш у комфорті, рефлексуючи з того чи іншого приводу», — говорить музикант.

За його словами, «війна, попри всі її жахіття, смерть та руйнацію», стала каталізатором багатьох економічно-політичних та соціальних процесів.«Коли розумієш, що завтра може не настати — трохи швидше рухаєшся вперед». 

Monoconda — проєкт київського музиканта та продюсера Олександра Філоненко, засновника гурту Tape Flakes та проектів Aero Benin та «Борис Фен».

Виступав на фестивалях Brave! Factory та Black! Factory, у київському Closer та харківській Kultura Zvuka, на 20ft Radio. Влітку 2019 року випустив повноформатний альбом Alphabet на лейблі Masterskaya. У 2020 році, під час пандемії коронавірусу, музикант випустив мініальбом Low Ligh з п’яти треків.  

Kashtan — київський лейбл, який у 2020 році запустила продюсерка та співзасновниця формації Rhythm Büro і фестивалю Natura Віра Логданіді. Він став своєрідним продовженням однойменного радіошоу Віри на 20ft Radio. Першим релізом на лейблі випустили альбом Timeline українського продюсера Sunchase (Олександр Павленко).

Докладніше про Kashtan ми розповідали тут.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis