adidas уклав рекордну угоду з «Манчестер Юнайтед» на 1,2 млрд доларів

Британський футбольний клуб «Манчестер Юнайтед» та adidas підписали контракт про співпрацю протягом наступних 10 років. Угода вважається найдорожчою для англійської Прем’єр-ліги — вартість контакту становить 1,2 млрд доларів (900 млн фунтів стерлінгів), пише CNN

adidas виготовлятиме форму для гравців клубу, а також продовжуватиме випускати колекції одягу в колаборації з «Манчестер Юнайтед».

Коментуючи партнерство, в «Манчестер Юнайтед» додали, що в межах нової угоди вони «збільшать увагу» до жіночої команди футбольного клубу та зосередяться на релізі нових спільних айтемів на загальний продаж.

adidas став офіційним спонсором «Манчестер Юнайтед» в сезоні 2015/16, перейнявши партнерство у Nike. Тоді угода компанії з футбольною командою оцінювалась в рекордні на той час 750 млн фунтів стерлінгів.

Угоду уклали на фоні новин про виставлення «Манчестер Юнайтед» на продаж. У 2022 році американські власники клубу, родина Глейзер, заявили, що «вивчають подальші стратегічні альтернативи для клубу», включно з варіантом повного продажу.

Серед потенційних майбутніх власників «Манчестер Юнайтед» — катарський шейх Джасім бін Хамад Аль Тані та британський мільярдер Джим Реткліфф.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis