Перший погляд: Дебютна колекція українського бренду LU’G

Український бренд чоловічого одягу LU’G, що запустився в червні цього року, представив першу колекцію. Вона називається SATURDAY та складається з трьох айтемів 

LU’G спеціалізується на базовому чоловічому одязі з мінімалістичним дизайном — концепцію бренду описують як base with features («база з деталями»). В команді бренду пояснили, що одяг є відображенням їхнього розуміння капсульного чоловічого гардероба, а всі речі «стилістично перегукуються між собою».

«За допомогою одягу ми передаємо настрої людей та акцентуємо на тому, що кожна емоція: від радості до розчарування, має бути прожита».

До дебютної колекції увійшли оверсайз-лонгсліви в білому та сірому кольорах, коричневі штани прямого крою, а також рожеві та сині оверсайз-сорочки.

Всі речі виконані в приглушених кольорах та прикрашені мінімалістичною вишивкою з літерою L, а лонгсліви та сорочки також доповнили фіксаторами на рукавах.

«Назва колекції описує емоції від моменту, коли ти нарешті видихнув після робочого тижня, може розслабитись та одягти комфортні речі», — пояснюють в LU’G.

Купити одяг з колекції SATURDAY можна в Інстаграмі бренду.

В липні український бренд U SO NICE представив нову колекцію одягу, натхненну відчуттями «легкості та зрозумілості».

До неї увійшли 14 айтемів — серед них як базові речі, так і шовкові вироби зі складним кроєм. Докладніше про речі ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis