adidas випустив кросівки, присвячені мексиканському хлібу

Спортивний бренд представив нову модель кед adidas Superstar, натхненних традиційною мексиканською солодкою випічкою «Кончас». Купити лімітовану пару можна лише в мексиканських магазинах adidas та на локальному сайті 

«Кончас» — це солодка округла булочка, назва якої перекладається як «мушля». Характерною особливістю випічки стала об’ємна контурна верхівка з візерунками різної форми.

Верх кросівок adidas Superstar Conchas виконаний з матеріалу шерпа та доповнений окантовкою — так взуття імітує поверхню самої випічки. Фірмові позначки adidas у вигляді трьох смуг збоку та логотипа трилисника на заднику вишиті коричневими нитками, а язичок доповнили масивною лейбою.

Пара отримала класичну гумову підошву adidas Superstar.

Пару представили у молочному, пастельно-рожевому та коричневому кольорах, відсилаючи до смаків «Кончас»: ванілі, полуниці та шоколаду.

Ціна кросівок — приблизно 135 доларів.

У квітні 2023 року adidas та Fear of God показали перші спільні моделі, створені під керівництвом креативного директора бренду Джеррі Лоренцо.

Вони оголосили про співпрацю ще у 2020 році — підрозділ Лоренцо в adidas називається Fear of God Athletics та спеціалізується на виробництві баскетбольних товарів та спортивного одягу.

Докладніше про перші спільні кросівки ми розповіли в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis