Перший погляд: Спільні моделі кросівок adidas та Fear of God

В грудні 2020 року adidas оголосив про партнерство з креативним директором бренду Fear of God Джеррі Лоренцо. Тепер бренди показали перші спільні моделі кросівок — їх представили під час дебютного показу Fear of God в лос-анджелеському концертному залі Hollywood Bowl

Підрозділ Лоренцо в adidas називається Fear of God Athletics та спеціалізується на виробництві баскетбольних товарів та спортивного одягу.

В основі однієї зі спільних пар — класичний силует високих кросівок adidas Forum Hi. Верх моделі виконали із замші та доповнили високою литою підошвою. Модель прикрасили витисненим трилисником adidas на п’яті.

Інша модель, скоріш за все, натхненна силуетом adidas Attitude Hi.

На відміну від Forum Hi, пара отримала більшу видозміну: модель білого кольору оснащена шкарпеткою в області щиколотки, яка затягується, а текстильний верх доповнили невеликим гумовим кейджем, що плавно перетікає в підошву, у вигляді фірмових трьох смуг adidas.

Коли відбудеться реліз спільних кросівок поки невідомо.

Джеррі Лоренцо — американський дизайнер та засновник бренду Fear of God. До того, як запустити бренд, Лоренцо кілька сезонів працював у команді Каньє Веста та розробляв дизайн одягу Yeezy.

До переходу в adidas у 2020 році Лоренцо з 2018 року працював із Nike. Він випустив із брендом кілька колекцій одягу та моделей кросівок. Його найвідомішою колаборацією стала оригінальна модель Nike Air Fear of God 1, яку дизайнер розробив самостійно.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis