adidas розпродаватиме залишки кросівок Yeezy, попри припинення співпраці з Каньє Вестом

adidas оголосили, що все ж виставлять на продаж вже виготовлені кросівки Yeezy, щоб не знищувати залишки товарів. Частину моделей виставлять на продаж вже 31 травня, пише Highsnobiety

adidas виставить на продаж архівні моделі та силуети, створені у 2022 році — у пресрелізі майбутній сейл називають «останньою можливістю купити кросівки Yeezy за реальною ціною безпосередньо від adidas». Першу частину залишків Yeezy почнуть продавати з 31 травня на сайті adidas.

Частину вторгованих коштів планують пожертвувати частину в благодійні організації, що борються з расизмом, антисемітизмом та дискримінацією. Однією з таких стала Антидефамаційна ліга (Anti-Defamation League) та Philonise & Keeta Floyd Institute for Social Change.

У травні adidas відзвітував про фінансове становище за період з 1 січня по 31 березня 2023 року. За словами Бйорна Гульдена, «занепад лайфстайл-сегменту та втрата Yeezy, звичайно, завдають бренду шкоди», проте не уточнив конкретно, яку суму adidas втратив через завершення співпраці.

adidas припинили співпрацю з Каньє Вестом у жовтні 2022 року. Причиною стала низка антисемітських висловлювань та скандалів репера, докладніше про які ми писали тут.

У торішньому звіті adidas вказано, що на фоні розірвання контракту з Каньє, бренд втратив 600 мільйонів євро за жовтень-грудень 2022 року. У 2022 році представники adidas заявили, що компанія може втратити близько 1,2 мільярда євро, якщо вирішить не продавати залишки товарів. 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis