Український Playboy не закриватимуть у січні 2023 року

UPD [15.09.2022] Співвласник видання Олександр Шевченко розповів, що головний офіс відхилив рішення про закриття української версії журналу у січня 2023 року 

«Центральний офіс Playboy відкликав своє рішення та продовжив дію ліцензії в Україні. Післявоєнному Playboy Party — бути», — написав він. 

Оригінальна замітка [9.09.2022] Українська версія Playboy припинить існування 1 січня 2023. Про це у Фейсбуці повідомив один зі співвласників видання Олександр Шевченко. Також він зазначив, що, на його думку, таке рішення — це «помста» центрального офісу Playboy за спеціальний воєнний випуск, який українська філія випустила у березні 2022 року

«З 1.01.2023 Playboy Україна припинить своє існування. Рішення центрального офісу. Причину ніхто не пояснив. Не в моїх правилах говорите погане про партнерів. З російської федерації Playboy не пішо. З України пішов. Всі фінансові зобов’язання з нашого боку виконано на 100%. Є непозбувне бажання купити Playboy та звільнити правління. Не вистачає 20 мільйонів доларів. Хтось бажає долучитися?», — написав Шевченко у Фейсбуці.

У коментарі Телеграм-каналу «Политика страны» Шевченко додав, що офіційна версія, яку йому озвучили у головному офісі Playboy — перетворення видання на продуктову компанію: «Вони випускатимуть футболки. І вже мають магазин для цього. Футболки просто з логотипом Playboy — зайчиком».

Український Playboy виходив з 2005 року.

Перший воєнний випуск український Playboy представив наприкінці березня 2022 року. Його розповсюджували тільки в електронній версії, паперову обіцяли надрукувати та розіслати після війни.

Цей випуск не викликав заперечень з боку центрального офісу Playboy. Українській редакції подякували за роботу та пообіцяли поширювати випуск по всьому світу.

«Те, що українки — незрівнянні, ми доводили всім із кожним випуском понад 15 років поспіль. Зараз у нашу країну прийшла війна, і ми щодня доводимо всьому світу ще й те, що наша нація найсильніша. Ми завжди закликали до свободи своїх бажань, а сьогодні ми показуємо всьому світу, що таке справжня незалежність та реальна свобода цілої нації.

Героїчність захисників України, сміливість українців надихнули нас створити цей спецвипуск. Він поза стандартами Playboy, але покаже всьому світу, що насправді відбувається в Україні», — йдеться у заяві команди Playboy Ukraine.

У травні українська редакція представила другий воєнний випуск. Його присвятили мистецтву під час війни.

Разом із запрошеною редакторкою, художницею Олею Штейн команда видання відібрала роботи 75 художників, які продовжили роботу під час війни. Після перемоги редакція планує зробити виставку з картинами та скульптурами, представленими у журналі.

Купити кожен випуск можна за пожертву — від 10 до 200 євро. Отримані кошти спрямовують на гуманітарну допомогу та забезпечення лікарень.

Перший номер про війну, за словами головного редактора Playboy Влада Іваненка, допоміг придбати дві машини швидкої допомоги та 15 тонн медикаментів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis