Aphex Twin запустив додаток доповненої реальності

Aphex Twin представив новий застосунок з доповненою реальністю YXBoZXh0d2lu, що при дешифруванні з двійкового коду в текст методом Base64 перекладається як aphextwin. Завантажити програму безплатно можна тут (App Store) та тут (Google Play)

Застосунок створений токійською студією KALKUL, візуальним художником та давнім партнером музиканта Weirdcore з лейблу Warp Records та самим Aphex Twin.

YXBoZXh0d2lu представляє «альтернативний світ інтерактивної доповненої реальності» в 3D, поєднуючи в собі артворки, відео та музику Aphex Twin з його останнього мініальбому Blackbox Life Recorder 21f / in a Room7 F760. Видання Mixmag пише, що програма містить колекцію додаткових ландшафтів з доповненою реальністю, активувати які можна навівши камеру на обкладинку чи сам диск вінілу Blackbox Life Recorder 21f / in a Room7 F760.

Крім того, при наведенні камери у застосунку на спеціальну «анаморфну діораму» всередині вінілового видання Blackbox Life Recorder 21f / in a Room7 F760 додаток «відкриває чотири почергові візуальні елементи з візуальними ефектами Weirdcore».

Aphex Twin представив мініальбом Blackbox Life Recorder 21f / in a Room7 F760 у червні 2023 року. Він вийшов на лейблі Warp Records та містить чотири треки.

Докладніше про реліз ми розповідали в нашому матеріалі.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis