Вийшов трейлер фільму Філіпа Сотниченка «Ля Палісіада»

Дистриб’ютор FILM.UA випустив трейлер дебютного повнометражного фільму українського режисера Філіпа Сотниченка «Ля Палісіада». Старт в українському прокаті заплановано на 11 січня 2024 року

«Ля Палісіада» знятий в жанрі «пострадянського нуару». Події розгортаються в Україні в 1996 році, за кілька місяців до підписання протоколу №6 Європейської конвенції з прав людини — відмови від смертної кари. 

Фільм розповідає історію судового психіатра. Його спокійне і звичне життя змінюється після того, як він бере участь у заплутаній історії вбивства місцевого міліціонера. Під час роботи головний герой починає помічати беззаконність у системі правоохоронних органів та сумніватись в її правильності.

«Ля Палісіаду» вперше презентували на кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю у 2019 році. Там він отримав нагороду HeForShe, або ж Руху солідарності за гендерну рівність, від ООН. Зйомки фільму проходили у Києві, на Закарпатті та у Бучанській виправній колонії протягом 2021 року.

Світова прем’єра «Ля Палісіади» відбулась взимку 2022 року на Роттердамському міжнародному кінофестивалі — стрічку показали в основному конкурсі фестивалю Tiger competition. Вона здобула приз Міжнародної федерації кінопреси.

Світова прем’єра стрічки відбулася в грудні 2022 року в Роттердамі, де фільм отримав приз FIPRESCI (Міжнародної федерації кінопреси).

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis