KAWS встановив скульптуру на території середньовічного храму в Індонезії

Американський художник Браян Донеллі, який працює під псевдонімом KAWS, продовжує світове турне свого паблікарт-проєкту HOLIDAY, у межах якого скульптури Донеллі «відвідують» найпривабливіші туристичні місця світу. 19 серпня у Прамбанані посеред комплексу середньовічних буддійських і індуїстських храмів KAWS представить ACCOMPLICE («Співучасник») — монументальну рожеву фігуру висотою 45 метрів. Так художник хоче «обʼєднати давню архітектуру та сучасне мистецтво»

«Для мене честь представляти свої роботи в Індонезії, де вони стануть частиною неймовірного культурного ландшафту країни. Мистецтво має силу обʼєднувати людей та підштовхувати до глибших звʼязків, і я вдячний за можливість робити внесок у це за допомогою своїх проєктів», — прокоментував KAWS.

Проєкт KAWS:HOLIDAY триває з 2018 року за підтримки студії дизайну AllRightsReserved з Гонконгу. За шість років фігура COMPANION («Компаньйон») побувала у найбільших містах та локаціях світу та у стратосфері.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений HYPEBEAST (@hypebeast)

2018 року KAWS спеціально для HOLIDAY влаштовував заплив 28-метрового компаньйона в озері Сокчхон у Сеулі. У 2019 встановив ще трьох — на площі Свободи в Тайбеї, в порту Гонконгу та на одній із японських стоянок із видом на гору Фудзіяма.

У травні 2021 у британському Бристолі запустили повітряну кулю у формі компаньйона 42 метри заввишки. У січні 2022 компаньйони KAWS дісталися гори Чанбайшань на південному Сході Китаю.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis