Apple Music став новим спонсором Halftime Show на Супербоулі

Національна футбольна ліга США заключила багаторічний контракт з Apple Music, пише The New York Times. Компанія замінить Pepsi у ролі спонсора щорічного шоу з виступами артистів у перерві Супербоула 

Перше спільне шоу НФЛ та Apple Music представлять у лютому 2023 року, під час 57 гри Суперкубка на стадіоні State Farm Stadium в місті Глендейл, штат Аризона.

Фінансову сторону угоди сторони не розголошують. Раніше повідомлялось, що НФЛ планувала продати спонсорські права на організацію шоу приблизно за 40-50 мільйонів доларів.

«Ми з гордістю вітаємо Apple Music у родині НФЛ як нового партнера культового Halftime Show. Ми не можемо уявити більш підходящого партнера для найпопулярнішого у світі музичного виступу, ніж Apple Music, — сервіс, який розважає, надихає та мотивує мільйони людей у всьому світі завдяки поєднанню музики та технологій», — прокоментував угоду сказав Нана-Яв Асамоа, старший віце-президент з питань партнерства НФЛ.

The New York Times також уточнили, що Apple рідко спонсорує заходи, організацією яких не займається самостійно. Останній раз компанія виступила спонсором щорічного балу Інституту костюму Met Gala в 2016 році, щоб «підвищити популярність годинників Apple Watch в індустрії моди». 

Pepsi був спонсором Halftime Show з 2012 року — тоді компанія придбала місце за два мільярди доларів. В травні цього року компанія оголосила, що більше не більше не спонсоруватиме традиційне Halftime Show.  

Всього за час співпраці Pepsi запросила виступити на сцені Супербоулу 26 артистів, серед яких Бейонсе, Кеті Перрі, Леді Гага, Джастін Тімберлейк, Coldplay, Шакіра та Дженніфер Лопес, а також The Weeknd.

Тепер Pepsi вирішили виділити більше ресурсів для розвитку цифрового напряму, замість телебачення. Ще однією причиною закінчення співпраці називають зменшення кількості глядачів трансляції Halftime Show. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis