Сценарист «Чорного дзеркала» працює над серіалом по фільму «Сканнери» Девіда Кроненберга

Вільям Бріджес, який тримав «Еммі» за сценарій до першого епізоду четвертого сезону «Чорного дзеркала» — «Космічний човен Калістер», стане сценаристом та шоураннером серіалу за «Сканнерами» Девіда Кроненберга («Муха», «Злочини майбутнього»), пише The Hollywood Reporter. Виробництвом проєкту займеться компанія HBO 

Майбутній серіал описують як «напружений трилер, дія якого розгортається в карколомному світі фільму Кроненберга». Сюжет зосередиться на двох жінках на маргінесі сучасного суспільства, яких переслідують всюдисущі агенти, наділені величезною владою. Тому героїні мають співпрацювати, щоб уникнути рабства.

Девід Кроненберг, режисер та сценарист оригінального фільму, стане одним з виконавчих продюсерів шоу.

«Сканнери» — знятий Девідом Кроненбергом фантастичний фільм жахів 1981 року, який мав успіх у прокаті та перевів режисера з рівня артхаусних фільмів до мейнстриму.

Головні герої стрічки — сканнери, люди-телепати, які читають думки інших та вміють убивати силою думки. Один зі сканнерів, Кемерон Вейл, на прохання доктора Пола Рута, фахівця із психічних відхилень, намагається розшукати сканнера Дерріла Рівока, який очолює таємну організацію, що хоче захопити увесь світ.

На допомогу Кемерону приходить Кім Обріст, яка володіє подібним даром управляти чужим розумом.

Найвідоміша сцена фільму — голова, що вибухає. Для її зйомок використали муляж з латексу, наповнений собачим кормом і кролячою печінкою, й вистрілили у нього з дробовика, щоб досягти потрібного ефекту.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis