Pepsi більше не буде спонсором Halftime Show на Супербоулі

Pepsi оновила спонсорський контракт з організаторами щорічного Супербоулу, Національною футбольною лігою США, пише CNBC. За умовами нової угоди, компанія більше не спонсоруватиме традиційне Halftime Show — шоу з виступами артистів у перерві матчу

Pepsi був спонсором Halftime Show з 2012 року — тоді компанія придбала місце за два мільярди доларів. Всього за час співпраці Pepsi запросила виступити на сцені Супербоулу 26 артистів, серед яких Бейонсе, Кеті Перрі, Леді Гага, Джастін Тімберлейк, Coldplay, Шакіра та Дженніфер Лопес, а також The Weeknd.

Запрошеними артистами останнього Halftime Show Pepsi та НФЛ у 2022 році стали Dr. Dre, Кендрік Ламар, Емінем, Snoop Dogg та співачка Mary J. Blige. Детальніше про їх виступ ми розповідали тут.

«Після 10 років культових виступів на Pepsi Super Bowl Halftime Show, ми вирішили, що настав час передати мікрофон, — прокоментували новини у Твітері Pepsi. — Дякуємо чудовим артистам та фанам, які допомогли нам створити за цей період неймовірні моменти. Тепер переходимо до наступного етапу…». 

Видання Front Office Sports пише, що в Pepsi вирішили виділити більше ресурсів для розвитку цифрового напряму, замість телебачення. Ще однією причиною називають зменшення кількості глядачів трансляції Halftime Show: наприклад, шоу 2022 року зібрало близько 103,4 мільйона глядачів, а шоу 2015 року дивились близько 120,7 мільйона глядачів.

Одночасно з цим, керівництво НФЛ шукатиме нового спонсора для шоу у перерві Супербоулу. Повідомляється, що спонсорські права на організацію шоу планують продати приблизно за 40-50 мільйонів доларів.

Pepsi надалі залишається офіційним спонсором Національної футбольної ліги США. За інформацією CNBС, компанія зберігає права на участь у головних подіях НФЛ, включано з драфтами гравців ліги. Інші деталі угоди та її сума не розголошуються. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis