Balenciaga та adidas випустили спільну колекцію

Balenciaga провів свій перший американський показ на Волл-стріт у Нью-Йорку. Креативний директор бренду Демна Гвасалія, разом з колекцією Весна 2023, представив колаборацію з adidas

Для спільного релізу Balenciaga та adidas підготували колекцію, натхнену кінцем 90-х і початком 2000-х років, «яка показує фірмову ДНК спортивного бренду в новій інтерпретації». 

До неї ввійшли спортивні костюми та бомбери у звичному для Balenciaga екстремальному оверсайзі, класичні піджаки у комбінаціх зі спортивними штанами, базові футболки, лонгсліви, майки та лосини, а також футбольні джерсі, худі, костюми з наче випраного деніму, шкарпетки, оверсайз-пальто та плащі.

Всі речі доповнили подвійним брендингом, який об’єднав «трилисник» та три смуги adidas з написом balenciaga під ними — на декількох речах назву бренду написали задом-наперед. Весь одяг з колаборації також доповнили фірмовими трьома смугами на рукавах та боковій частині штанин. 

Крім того, образи моделей на показі доповнили кросівками Balenciaga Triple S з трьома смужками adidas (у блакитному та чорно-білому варіантах), а ще однією спільною моделлю стали кросівки-панчохи The Speed з подвійним брендингом.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений HIGHSNOBIETY (@highsnobiety)

Купити речі з колаборації вже можна на сайті Balenciaga та в обраних магазинах бренду.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis